Начальник николаевской "фитосанитарной" инспекции получил «нагоняй» от министерства (видео)

«Николаевский Обозреватель» у матеріалах НИКОЛАЕВСКИЙ ФИТО-КОРРУПЦИОНЕР ЗА НЕСКОЛЬКО ЛЕТ «НАКОЛЯДОВАЛ» МИЛЛИОНЫ та В НИКОЛАЕВЕ ОБЩЕСТВЕННИКИ ТРЕБОВАЛИ СНЯТЬ ОЧЕРЕДНОГО КОРРУПЦИОНЕРА вже розповідав про корупційні дії начальника Державної фітосанітарної інспекції І.Степаніщева.

На цей раз миколаївський фіто-корупціонер Ігор Степанищев «відзначився» на нараді у Мінагрополітики за участю керівників фітосанітарних інспекцій Миколаївської та Одеської областей, що була скликана першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України Ярославом Краснопольським у зв’язку з надходженням скарг від представників бізнесу щодо виконання нових правил видачі карантинних та фітосанітарних сертифікатів. Про це повідомляється на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Під час наради Я.Краснопольський наголосив, що постанова Кабінету Міністрів №42, яка передбачає добровільний принцип видачі карантинного та зменшення терміну видачі фітосанітарного сертифікатів, направлена на дерегуляцію, спрощення умов для бізнесу та подолання корупції. Отже контроль над її виконанням є пріоритетним завданням для Міністерства.

«Ми робимо все для того, щоби максимально спростити роботу для бізнесу. Тому ми налаштовані дуже швидко реагувати на всі сигнали про те, що посадові особи або вільно трактують відповідні законодавчі акти, або якимось іншим чином намагаються перешкоджати бізнесу в проведенні тих чи інших операцій», - сказав Ярослав Краснопольський. Він зазначив, що зокрема, такі сигнали поступили до Мінагрополітики від представників бізнесу Миколаївської області. «Мова йде про отримання сертифікату для переміщення зерна. Термін його видачі має бути скороченим з 5 діб до 24 годин. Саме навколо цього питання і виникла проблема», - пояснив перший заступник Міністра.

Після того, як фіто-корупціонер І.Степаніщев спробував виправдовуватися, Ярослав Краснопольський наголосив про недопустимість порушень законодавства та попередив про можливість того, що будуть прийняті відповідні рішення, у тому числі кадрові.

«Я закликаю всіх представників бізнесу, які стикаються з такими проблемами, одразу звертатися до нас. Запевняю, ми готові приймати найсуворіші заходи щодо інспекторів, які зловживають своїм становищем», - додав заступник директора департаменту фітосанітарної безпеки Держветфітосанітарної служби Андрій Челобітко.

Нагадаємо, зазначена постанова дозволить аграріям заощаджувати і направляти додаткові кошти на розвиток господарств та сільських територій. Зокрема, щорічна економія з добровільного надання карантинних сертифікатів може складати 700 млн грн., а разом із скороченням терміну видачі фітосанітарного сертифікату мова йде про суму близько 1 млрд грн.И, как уже отмечал «Николаевский Обозреватель», если нынешняя николаевская власть под руководством «криминально-демократического» губернатора Вадима Мерикова, заявлявшего о том, что Степанищев в ближайшее время будет уволен, судя по всему, ничего не собирается делать для того, чтобы избавить Николаевщину от коррупционера-транзитера, то будет ли его продолжать «крышевать» новое руководство Минагрополитики, как это делал их предшественник из «Свободы» И.Швайка – посмотрим.

О коррупционной деятельности свободовских экс-министров АПК Швайки и Минприроды Мохника читайте в материалах:

КОМУНІСТИЧНО-КОРУПЦІЙНИЙ БІЗНЕС "СВОБОДИ"

ДЕРЖГЕОНАДРА. ТІНЬОВІ СХЕМИ ЯЦЕНЮКА І СВОБОДІВЦЯ МОХНИКА

"СВОБОДІВЦІ" ПІД КЕРІВНИЦТВОМ "ПРИРОДНОГО" МІНІСТРА А.МОХНИКА РОЗКРАЛИ МІЛЬЙОНИ БЮДЖЕТНИХ ГРОШЕЙ