Юні миколаївські легкоатлети вибороли три “золота” на всеукраїнських змаганнях

  • Дата публікації:13-05-2026, 14:41

З 8 по 9 травня у місті Івано-Франківськ відбувся ІІІ етап Всеукраїнських змагань з легкоатлетичного триборства серед юнаків та дівчат.

Спортсмени МСДЮСШОР з легкої атлетики гідно представили Миколаїв та вибороли низку нагород найвищого ґатунку:

Олеся Кшебіт - 1 місце у триборстві 60м+300м+600м;
Анна Обухова - 1 місце у триборстві 60м+50м з/б+300м;
Олександр Якубовський - 1 місце у триборстві 60м+стрибки у довжину+стрибки у висоту.

Тренують спортсменів Іван Гриник, Леонід Боровський, Катерина Нікітіна, Алла Ковпак, Марина Чумаченко.

Вітаємо наших атлетів та їх наставників!
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project