З 4 по 7 травня в Одесі проходив Кубок України зі стрибків на батуті серед чоловіків та жінок.
У змаганнях взяли участь провідні спортсмени з різних регіонів України, які боролися за нагороди в особистих, синхронних та командних дисциплінах.
Спортсмени Миколаївщини гідно представили область та продемонстрували результативні виступи.
За підсумками змагань:
срібло - Софія Бирка – особисті змагання;
срібло - Софія Бирка та Тимофій Петрик – змішані синхронні стрибки;
срібло - Ауріка Алексєєва (Миколаїв) та Анастасія Ткаченко (Київ) – жіночі синхронні стрибки;
срібло - Жіноча збірна Миколаївської області у командних змаганнях посіла друге місце;
бронза - Чоловіча збірна Миколаївської області посіла третє місце у командних змаганнях.
Дякуємо за гідне представлення Миколаївщини!


