Спортсмени Миколаївщини – призери Кубка України зі стрибків на батуті

  • Дата публікації:11-05-2026, 10:10

З 4 по 7 травня в Одесі проходив Кубок України зі стрибків на батуті серед чоловіків та жінок.

У змаганнях взяли участь провідні спортсмени з різних регіонів України, які боролися за нагороди в особистих, синхронних та командних дисциплінах.

Спортсмени Миколаївщини гідно представили область та продемонстрували результативні виступи.

За підсумками змагань:
срібло - Софія Бирка – особисті змагання;
срібло - Софія Бирка та Тимофій Петрик – змішані синхронні стрибки;
срібло - Ауріка Алексєєва (Миколаїв) та Анастасія Ткаченко (Київ) – жіночі синхронні стрибки;
срібло - Жіноча збірна Миколаївської області у командних змаганнях посіла друге місце;
бронза - Чоловіча збірна Миколаївської області посіла третє місце у командних змаганнях.

Дякуємо за гідне представлення Миколаївщини!





Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project