Сьогодні, 4 травня, слідчий суддя Центрального районного суду міста Миколаєва розглянула клопотання слідчого, погоджені прокурором Окружна прокуратура міста Миколаєва Миколаївської області, про обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади начальниці одного з управлінь Миколаївської міської ради, яку підозрюють у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України).
За даними слідства, підозрювана організувала злочинну схему фіктивного працевлаштування осіб (зокрема власних родичів) до комунальних закладів міста Миколаєва. Надалі такі особи не з’являлися на робочих місцях і фактично не виконували покладені на них обов’язки, проте їм нараховувалася заробітна плата з бюджетних коштів, якими посадовиця розпоряджалася на власний розсуд. Сума збитків попередньо становить понад 550 тис. грн.
За результатами судового розгляду посадовицю відсторонено від займаної посади на два місяці та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 832 тис. грн.
Досудове розслідування триває. Встановлюються інші особи, причетні до вчинення кримінального правопорушення.


