Учора протягом дня та вночі ворог атакував Миколаївщину БпЛА типу «Shahed». Під ударом опинилися об’єкти енергетичної інфраструктури області.
До ліквідації наслідків залучалися підрозділи ДСНС: рятувальники, хіміки та піротехніки.
Попри постійну загрозу повторних ударів, надзвичайники продовжують виконувати свої завдання. Працюють там, де це найнеобхідніше — серед руйнувань, диму та небезпеки.


