З 27 по 29 квітня у Києві проходив чемпіонат України з настільного тенісу серед осіб з порушеннями слуху у віковій категорії до 18 років.
Миколаївську область на змаганнях представляли вихованці Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю, які продемонстрували високий рівень підготовки та впевнений виступ на національному рівні.
За підсумками змагань спортсмени Миколаївщини здобули дві бронзові нагороди:
бронза - Кулачко Кірілл – особисті змагання серед юнаків;
бронза - Шутяк Валерія – особисті змагання серед дівчат.
Миколаївська обласна військова адміністрація вітає спортсменів та їхніх тренерів! Дякуємо за гідне представлення регіону на національному рівні.


