Спортсмени Миколаївщини – бронзові призери чемпіонату України з настільного тенісу серед осіб з порушеннями слуху

  • Дата публікації:29-04-2026, 17:41

З 27 по 29 квітня у Києві проходив чемпіонат України з настільного тенісу серед осіб з порушеннями слуху у віковій категорії до 18 років.

Миколаївську область на змаганнях представляли вихованці Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю, які продемонстрували високий рівень підготовки та впевнений виступ на національному рівні.

За підсумками змагань спортсмени Миколаївщини здобули дві бронзові нагороди:
бронза - Кулачко Кірілл – особисті змагання серед юнаків;
бронза - Шутяк Валерія – особисті змагання серед дівчат.

Миколаївська обласна військова адміністрація вітає спортсменів та їхніх тренерів! Дякуємо за гідне представлення регіону на національному рівні.

Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project