У Миколаєві триває ліквідація наслідків негоди

  • Дата публікації:28-04-2026, 13:40

Негода, що накрила вихідними Миколаїв, спричинила значні пошкодження в різних районах міста. Рятувальні та комунальні служби продовжують працювати у посиленому режимі, ліквідовуючи наслідки стихії. Про це повідомляють в управлінні з питань надзвичайних ситуацій міської ради.

Вже третю добу фахівці безперервно виїжджають на виклики: розчищають проїжджі частини, прибирають повалені дерева та великі гілки, а також усувають аварійні об’єкти, які можуть становити небезпеку для пішоходів і водіїв.

Роботи тривають без зупинки, щоб якнайшвидше відновити безпечний рух містом та повернути його до звичного ритму.





Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project