З 19 по 26 квітня у місті Біла Церква відбувся чемпіонат України з боксу серед молоді та жінок-молоді, присвячений пам’яті льотчика-космонавта П. Р. Поповича.
Збірна команда Миколаївської області гідно представила регіон на національному рівні, продемонструвавши високий рівень підготовки та технічну майстерність.
За підсумками національної першості спортсмени здобули 4 нагороди: 2 срібні та 2 бронзові медалі.
Грицевич Ростислав – срібний призер у ваговій категорії 50 кг;
Ключко Назар – срібний призер у ваговій категорії 65 кг;
Фатич Дар’я – бронзова призерка у ваговій категорії 48 кг;
Орлова Дарина – бронзова призерка у ваговій категорії 60 кг.
Миколаївська обласна військова адміністрація вітає спортсменів та їхніх наставників! Дякуємо за гідне представлення Миколаївщини на національному рівні!


