Миколаївська самбістка – призерка молодіжного чемпіонату Європи

  • Дата публікації:27-04-2026, 13:42

З 20 по 23 квітня у місті Новий Сад (Сербія) відбувся молодіжний чемпіонат Європи зі спортивного та бойового самбо серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок.

У складі національної збірної команди України гідно виступила представниця Миколаївської області Анастасія Єрьоміна.

За підсумками змагань спортсменка здобула бронзову нагороду серед юніорок у ваговій категорії до 72 кг (спортивний розділ).

За результатами чемпіонату збірна команда України здобула 19 нагород, зокрема 5 срібних та 14 бронзових медалей.

Миколаївська обласна військова адміністрація вітає спортсменку та її наставників! Дякуємо за гідне представлення Миколаївщини на міжнародній арені!

Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project