Миколаївські шашкісти здобули шість нагород молодіжного чемпіонату України

  • Дата публікації:27-04-2026, 13:12

З 19 по 26 квітня у місті Коломия (Івано-Франківська область) проходив молодіжний чемпіонат України з шашок-64, який об’єднав найсильніших юних спортсменів з усіх регіонів країни.

Миколаївщину на змаганнях гідно представили вихованці Миколаївської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Обласний шахово-шашковий клуб імені М. В. Шелеста», які продемонстрували високий рівень підготовки та впевнену гру, здобувши шість нагород різного ґатунку.

Матвєй Колєсніков став триразовим чемпіоном України:
золото – класична гра;
золото – швидка гра;
золото – блискавична гра.

Вероніка Поросолова здобула три нагороди молодіжної першості:
срібло – класична гра;
бронза – швидка гра;
бронза – блискавична гра.

Миколаївська обласна військова адміністрація вітає наших спортсменів та їхніх наставників! Дякуємо за гідне представлення Миколаївщини на національному рівні!

Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project