
У Миколаєві внаслідок атаки БпЛА відсутнє електропостачання. Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич на своїх сторінках у соцмережах.
“Міські служби працюють. Громадський транспорт курсує: тролейбуси виходять на автономний хід. Ситуацію контролюємо. Про зміни інформуватимемо”, - написав мер.
Закликаємо містян реагувати на повітряну тривогу та бути у безпеці!


