Миколаївські борці здобули нагороди на Всеукраїнському турнірі з дзюдо

  • Дата публікації:2-04-2026, 13:47

28 березня в Дніпрі завершився Всеукраїнський турнір з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи».

Миколаївські спортсмени, які тренуються в міській ДЮСШ з єдиноборств, здобули на змаганнях п’ять нагород:

1 місце - Поліна Силкіна;
2 місце - Владислав Данішевський;
3 місце - Матвій Матвеєв, Амір Абдурахманов, Микита Половніков.

Тренують борців Володимир Москаленко, Євген Дейнега, Володимир Валуєв, Світлана Садовська, Тетяна Безрук.

Вітаємо спортсменів та їх наставників!


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project