Миколаївські спортсмени здобули низку нагород на чемпіонаті України з кікбоксингу ІСКА

  • Дата публікації:1-04-2026, 13:02

З 26 по 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА. У змаганнях взяли участь біля 700 борців із двадцяти областей України.

Миколаївські спортсмени, вихованці КДЮСШ «Олімп», показали гарні результати, здобувши низку медалей всіх ґатунків.

Так, у музичних формах змагань наші дівчата вибороли 11 нагород в різних вікових категоріях:

Дорослі жінки (18-40 років)
Аліна Бровко - 1 місце у змаганнях без зброї та зі зброєю
Надія Тонконогова - 3 місце у змаганнях без зброї

Молодь (15-17 років)
Анастасія Педоренко - 1 місце зі зброєю та 2 місце без зброї
Ангеліна Цуканова - 1 місце без зброї та 3 місце зі зброєю

Дівчата (10-12 років)
Поліна Бровко - 1 місце без зброї та 1 місце зі зброєю

Дівчата (7-9 років)
Олеся Голубоцька - 1 місце без зброї та 1 місце зі зброєю

Тренує спортсменок Ірина Бондаренко.

Також у змаганнях з тайського боксу та К-1 наші спортсмени здобули п’ять медалей:

Дмитро Руснак - 1 місце у змаганнях з тайського боксу та 2 місце з К-1 у ваговій категорії 63 кг
Гліб Брижатий - 2 місце у змаганнях з тайського боксу та 3 місце з К-1 у ваговій категорії 45 кг
Максим Буряк - 3 місце у змаганнях з тайського боксу у ваговій категорії 51 кг

Тренер Максим Багінський.

Вітаємо спортсменів та спортсменок і їх наставників!


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project