Юні миколаївські велоспортсмени - призери чемпіонату України на критому треку

  • Дата публікації:31-03-2026, 14:45

З 26 по 29 березня у Львові відбувся чемпіонат України з велоспорту на критому треку серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та молодших дівчат. У змаганнях взяли участь 130 спортсменів з 14 областей України та Києва.

Вихованці міської СДЮСШОР з велоспорту показали високий рівень підготовки у різних дисциплінах, здобувши шість нагород:

2 місце - Анжеліка Верлатова;
3 місце - Луїза Шульгіна, Дарʼя Дяченко, Артем Грищенко, Артем Андрієвський, Ілля Нараєвський.

Тренують спортсменів Андрій Кость, Михайло Кравець, Василь Горбачук, Олександр Садовський, Станіслав Небаба.

Вітаємо атлетів та їх наставників!
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project