Миколаївські боксери - переможці та призери турніру пам’яті Олександра Каретного

  • Дата публікації:30-03-2026, 15:57

З 27 по 29 березня в Одесі відбувся турнір серед молоді, юніорів та юнаків пам’яті Олександра Каретного. У змаганнях взяли участь боксери з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Миколаївські спортсмени, вихованці СДЮСШОР 6, здобули на турнірі чотири нагороди:

1 місце - Борис Данилюк та Вадим Лубенець;
2 місце - Нестор Криворучко та Максим Кушнірук.

Тренерський склад: Володимир Букалов, Віталій Бакалець, Олег Машкін, Олексій Капацина.

Вітаємо наших боксерів та їх наставників!





Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project