У лікарні померла 13-річна дівчинка, яка дістала поранення під час російського обстрілу Воскресенської громади на Миколаївщині.
Про це повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім у своєму Телеграмі.
«На жаль, у лікарні померла 13-річна дівчинка», - поінформував Кім.


