Минулої доби вогонь знову вирував на відкритих територіях Миколаївщини. Очерет та суху траву рятувальники гасили шість разів на території Мішково-Погорілівської, Костянтинівської ТГ Миколаївського району, містах Вознесенськ, Первомайськ, Миколаїв на загальній площі понад 1 га.
Всі пожежі оперативно ліквідовано. Працювали 24 вогнеборців, 6 одиниць техніки ДСНС, а також відділення місцевої пожежної охорони «Гур’ївка».
Причини наразі встановлюються.
Шановні громадяни, ми закликаємо вас бути розсудливими! Кожен сірник, кинутий у суху траву, кожен навмисно підпалений очерет чи сміття можуть стати причиною великої біди, яку дуже важко зупинити, особливо у вітряну погоду. Бережіть наше спільне повітря, наш дім і життя тих, хто поруч.
Побачили незначне займання? Спробуйте загасити за допомогою підручних засобів самостійно. Пожежа набирає обертів? Телефонуйте за номером Служби порятунку 101 і точно вказуйте адресу!


