У Миколаєві 24 березня завершується опалювальний сезон

  • Дата публікації:19-03-2026, 11:07

Рішення про завершення опалювального сезону 2025–2026 ухвалив виконком міської ради 18 березня у зв’язку з підвищенням середньодобової температури повітря понад +8°C протягом трьох днів.

Опалення припинять з 24 березня на всіх об’єктах, окрім закладів соціальної сфери. Теплопостачання можуть продовжити у дитячих садках, лікарнях, пологових будинках та амбулаторіях за окремими зверненнями відповідних управлінь.

Теплопостачальні підприємства та споживачі мають завершити відключення тепла у технологічній послідовності не пізніше ніж за 5 днів від дати ухвалення рішення.

Водночас нарахування за послуги опалення, пільги та субсидії будуть скориговані відповідно до фактичних дат подачі тепла. Перерахунки планують завершити протягом 30 днів.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project