У Миколаєві тривають роботи з ліквідації наслідків ворожої атаки

  • Дата публікації:16-03-2026, 12:32

Сьогодні вночі, 16 березня, Миколаїв зазнав атак ударних БпЛА типу «Shahed». На місці вже працюють рятувальники, наші комунальні служби, адміністрація району та фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій. Про це сповістив міський голова Олександр Сєнкевич на своїх сторінках у соцмережах.

“Прибираємо уламки, демонтуємо пошкоджені конструкції та закриваємо вибиті вікна”, - написав мер.

Наразі відомо про пошкодження 30 вікон у багатоквартирних будинках та 15 приватних будинків.

Фахівці обстежують будівлі та фіксують усі пошкодження.

Мешканцям надають консультації щодо подальших дій і можливості отримання компенсації.

Роботи триватимуть до повної ліквідації наслідків.





Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project