"Миколаївоблтеплоенерго" призупинятиме вдень опалення через потепління

  • Дата публікації:9-03-2026, 13:38

Найближчі дні будуть теплими. Тож вдень будемо призупиняти постачання тепла, а вночі — відновлювати. Все для вашого комфорту, адже ночі поки холодні, повідомляють на підприємстві.

"Це ще не кінець опалювального сезону. Його завершимо лише тоді, коли впродовж трьох днів середньодобова температура перевищуватиме +8 градусів. Все згідно з офіційним прогнозом погоди і нормами законодавства", - йдеться в офіційному повідомленні ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project