Миколаївські велогонщиці - призерки чемпіонату України

  • Дата публікації:6-03-2026, 15:48

З 27 лютого по 2 березня у Львові відбувся чемпіонат України з велоспорту на треку. У змаганнях взяли участь більше 180 спортсменів з багатьох регіонів України, які змагалися у різних дисциплінах.

Миколаївські спортсмени показали гарні результати, здобувши дві нагороди:
1 місце - Валерія Пушкар;
3 місце - Юлія Скорищенко.

Тренують спортсменок Олександр Садовський та Володимир Супрун.

Вітаємо велогонщиць та їх наставників!


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project