Миколаївські гімнастки здобули 9 нагород на турнірі «Зимова Королева»

  • Дата публікації:5-03-2026, 15:19

27 та 28 лютого у Кропивницькому відбувся відкритий турнір «Зимова Королева» з художньої гімнастики.

У змаганнях взяли участь миколаївські спортсменки. Вихованки КДЮСШ «Перемога» показали чудові результати та здобули 9 нагород:

1 місце - Софія Шинкарук, Софія Строганова;

2 місце - Варвара Вінокурова;

3 місце - Варвара Довбік, Єлизавета Долгушина, Уляна Мирян, Мирослава Марканич, Домініка Кононенко, Валерія Богданова.

Тренує гімнасток Варвара Стоценко.

Вітаємо наших спортсменок та їх наставницю!


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project