Спортсменки Миколаївщини – призерки чемпіонату України з синхронного плавання

  • Дата публікації:26-02-2026, 10:13

З 22 по 25 лютого у Києві проходив чемпіонат України з синхронного (артистичного) плавання.

У змаганнях взяли участь 79 спортсменів з восьми команд, які представляли шість регіонів України: Миколаївську, Донецьку, Одеську, Харківську, Хмельницьку області та місто Київ.

Миколаївську область на змаганнях представили Анна Арсентьєва та Олександра Шумилова.

У складі об’єднаної команди Харківської, Одеської, Миколаївської областей та міста Києва Анна Арсентьєва виборола срібну нагороду у технічній групі, а також увійшла до п’ятірки кращих спортсменок у технічній програмі соло.


Олександра Шумилова здобула срібну медаль в акробатичній групі та бронзову нагороду у довільній програмі соло.

За інформацією управління молоді та спорту Миколаївської обласної військової адміністрації


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project