У Миколаєві відбувся показ документального фільму «Паляниця»

  • Дата публікації:25-02-2026, 11:28

У вівторок, 24 лютого, у четверті роковини повномасштабного вторгнення рф, у мережі кінотеатрів Multiplex по всій Україні відбувся безкоштовний показ документального фільму «Паляниця».

Стрічка розповідає історію про свободу, війну та незламність українців, передану мовою вуличного мистецтва. Американські стріт-арт митці разом з українською координаторкою Катериною Тимченко під час повномасштабної війни відвідали низку українських міст та створили 33 графіті, які стали символами пам’яті й стійкості.

Так, заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров підкреслив важливість таких культурних ініціатив у час війни.

«Такі проєкти допомагають зберігати правду про події, які переживає Україна. Через культуру ми доносимо світові силу й незламність українського народу», - зазначив він.


Зазначимо, фільм уже здобув міжнародний розголос і був представлений у 18 країнах світу.








Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project