Звернення Президента України Володимира Зеленського у четверті роковини початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну

  • Дата публікації:24-02-2026, 09:30

«Чотири роки тому мільйони українців та українок зробили вибір. Наші люди не підняли білий прапор, а захищали синьо-жовтий. У перший день повномасштабної війни всім нам – всім українцям – було і страшно, і боляче. І в багатьох був шок, і багато хто не знав, що сказати, але на якомусь невидимому рівні всі ми знали, що потрібно робити: захищати Україну.

Сила, яка тримає нас усі ці роки, – це ви. Наші люди. Наш спротив – це ви. Українці. Українки. Кожен, хто не здається. Може, очі наші і втомлені, але спини непохитні. Я дякую кожному й кожній, хто тримає на своїх плечах незалежність. Слава Україні!»

Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project