На Миколаївщині вибухотехніки поліції знешкодили касетні боєприпаси


У гаражному кооперативі в одному з районів Миколаєва та неподалік дороги у Шевченківській громаді мешканці виявили два касетних боєприпаси реактивної системи залпового вогню.

Сьогодні, 2 квітня, до поліції звернувся голова одного із гаражних кооперативів обласного центру з повідомленням про те, що на даху гаража власник виявив касетний снаряд.

Подібну небезпечну знахідку – боєприпас, ззовні схожий на осколково-фугасний касетний бойовий елемент, виявили громадяни на узбіччі дороги поблизу села Шевченківської громади Миколаївського району.

Через неможливість транспортувати касетні боєприпаси, які є вкрай небезпечними, вибухотехніки знешкодили їх методом контрольованого підриву на місці виявлення із дотриманням усіх норм безпеки.

Шановні громадяни!

Нагадуємо, що у разі виявлення вибухонебезпечних чи невідомих предметів, заборонено переміщувати їх самостійно та торкатись, навіть, якщо це залишки ракет чи боєприпасів, що не здетонували. Не користуйтеся телефонами або іншими засобами радіозв'язку поблизу підозрілого предмету. Також не намагайтеся розібрати небезпечну знахідку, витягти з нього вибухову речовину або детонатор.

За можливості обгородіть місце знахідки та обов'язково одразу зверніться до профільних служб за номерами телефонів 102 або 101.


Завжди пам'ятайте, з вибухонебезпечними предметами можуть працювати лише професіонали!

Відділ комунікації поліції Миколаївської областіМультиплатформа відкритих даних Clarity Project