У Миколаєві поліцейські презентували виставку дитячих малюнків на тему «Насильство очима дитини» та «Світ без насильства»


У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти домашнього насильства» співробітники сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Миколаївського районного управління поліції за підтримки Миколаївського міського центру соціальних служб та участі Управління патрульної поліції відкрили у Миколаєві виставку дитячих малюнків на тему протидії домашньому насильству. У заході взяли участь учні навчальних закладів обласного центру віком до 12 років.


Така акція створена з метою привернути увагу суспільства до цих проблем, окреслити шляхи подолання насильства в сім'ях, жорстокого поводження із дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.


- Якщо говорити мовою малюнків, то діти мріють, щоб люди любили, дбали і не кривдили один одного. Їхній світ – це світ без насильства, сповнений тепла, позитиву, справжніх почуттів, і завдання дорослих – реалізувати дитячі мрії, - зазначає начальник сектору протидії домашньому насильству Анастасія Колотілова.

Виставка триватиме до 29 листопада. Ії можна буде відвідати на першому поверсі торгівель-розважального комплексу «Сіті-Центр».

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project