На Миколаївщині вшанували пам'ять жертв голодоморів в Україні


У День памʼяті жертв голодоморів небайдужі миколаївці, військовослужбовці та представники обласної й місцевої влади віддали шану памʼяті жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946– 1947.

До памʼятного заходу також долучилися начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, його заступник Юрій Гранатуров, очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик та заступник Миколаївського міського голови Віталій Луков.

«Пішло багато часу, щоб ми довели, що нас намагалися знищити та світова спільнота визнала геноцид української нації. Сьогодні ворог знову прагне повторити цей злочин. Тому наш з вами обовʼязок не тільки памʼятати про це та передавати нашим дітям, а й продовжувати протистояти агресії», – сказав Віталій Кім.

Далі відбулася поминальна молитва, після якої учасники вшанували памʼять жертв радянського геноциду хвилиною мовчання. Після цього присутні поклали квіти та лампадки до пам’ятного знаку.

Нагадуємо, що сьогодні о 16:00 відбудеться загальнонаціональна акція «Запали свічку». Приєднайтеся до хвилини мовчання та запаліть свічку в памʼять про мільйони невинно убієних жертв більшовицького тоталітарного режиму, які загинули голодною смертю.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project