У Миколаєві відбулась ХІІІ-та Миколаївська обласна краєзнавча конференція «Історія. Етнографія. Культура. Нові дослідження»


У четвер, 23 листопада, на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась чергова ХІІІ-та Миколаївська обласна краєзнавча конференція, яка в цьому році була присвячена 110-річчю Миколаївського обласного краєзнавчого музею, яке він буде відзначати у грудні цього року.

Починаючи з 1995 року, конференція проводиться Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм кожні два роки за підтримки управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА, тож всіх учасників привітала з початком роботи конференції начальниця управління Олена Буберенко.

На конференції було представлено п’ять секцій, а саме: «Археологія та прадавня історія Миколаївщини», «Історія Миколаївщини», «Історіографія та джерелознавство. Видатні постаті краю», «Музейна справа», «Гіпотези та версії».

Цього року до участі в конференції допущено 70 доповідей науковців не лише з України (Миколаїв, Одеса, Київ), але й з Німеччини та Республіки Молдова. Серед них оригінальні наукові розробки та краєзнавчі розвідки з історії, етнографії, мистецтвознавства, що вперше пропонуються на розгляд широкому загалу.

Зазначимо, що за матеріалами конференції готується збірка наукових статей.

За інформацією Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА.Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project