У Миколаєві поліцейські за допомогою мобільного класу безпеки продовжують навчати дітей запобігати надзвичайним подіям


Головною перевагою цього класу є саме мобільність та енергонезалежність. Це дозволяє швидко змінювати локації, бути ближчим до укриття та проводити заняття на свіжому повітрі. Також заняття тут можуть тривати і в період блекаутів. А головне – навчатися в такому класі в режимі офлайн можуть діти з найвіддаленіших населених пунктів Миколаївщини.

Сьогодні, 23 листопада, поліцейські та рятувальники у мобільному класі безпеки провели інформаційно-профілактичне заняття для учнів 3-го класу одного з миколаївських ліцеїв.


Ювенали та рятувальники проводили навчання в ігровій формі, де школярі дізналися правила пожежної та мінної безпеки, зокрема, як діяти у разі виявлення займання, підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.

Також дітям нагадали обов’язки та права пішоходів, а також правила руху для велосипедистів.

Дітлахи мали змогу приміряти форму поліції та ДСНС та відчути себе справжніми правоохоронцями. А мобільний клас безпеки незабаром вирушить до інших навчальних закладів Миколаївщини.


Нагадаємо: проєкт мобільного класу безпеки створили за підтримки UNICEF, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацполіції та Міністерства внутрішніх справ.


Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project