У Миколаєві відбувся семінар присвячений обговоренню результатів загальнонаціонального опитування ветеранів


У Миколаєві відбувся семінар присвячений обговоренню результатів загальнонаціонального опитування ветеранів, членів їх родин, членів родин загиблих, ветеранських громадських організацій та ветеранської політики.

Організатор заходу - Міжнародна організація з міграції (MOM).Організація допомоги.

На заході були присутні начальниця департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної військової адміністрації Оксана Єльчієва, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко, представники структурних підрозділів, громадські організації, волонтери, військовослужбовці тощо.

Асистентка проєкту МОМ в Україні Інга Гезелян представила учасникам аналітичний звіт щодо різних аспектів соціальної реінтеграції ветеранів.

Начальниця департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОВА Оксана Єльчієва проінформувала присутніх про пріоритетні потреби громад в області. Наголосила на тому, що в Україні стає дедалі більше військових ветеранів, яких потрібно підтимувати.

Своєю чергою начальниця Сектору ветеранів Миколаївської ОВА Наталія Мороз розповіла про впровадження на території Миколаївщини пілотного проєкту «Помічник ветерана». Розказала про основні задачі, функції тощо.

В ході семінару учасники провели практичний мозковий штурм з метою обговорення результатів опитування та напрацювали конкретні рекомендації щодо можливих шляхів розв’язання проблемних питань пов'язаних з ветеранською політикою.

Інга Гезелян резюмувала, що МОМ готова до плідної співпраці і готові за потреби надавати необхідну інформацію та допомогу.

Аналогічні семінари проводяться в різних містах України в рамках проєкту “Шлях стійкості” за підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини та слугують майданчиком для презентації основ ветеранської політики в Україні.

За інформацією ГО "Оберіг Миколаївщини".

Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project