На Миколаївщині привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва з їх професійним святом


У четвер, 9 листопада, в Миколаєві з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулися урочистості.

У заході взяли участь заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров, очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, депутати Миколаївської обласної ради, а також начальниця управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА Олена Буберенко.

У своїй промові Юрій Гранатуров наголосив на тому, що українська культура є духовним скарбом нашої нації. Вистоявши перед ворожим натиском, ми змогли зберегти нашу самобутність та нескорений дух свободи.

«В цей день хочу побажати вам натхнення, успіхів у роботі, а головне - мирного неба над головою. Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток української національної культури! Нашим же обов’язком сьогодні є створення безпечних умов для розвитку та процвітання культурної спадщини української нації. В цьому ми особливо завдячуємо Збройним Силам України», - додав він.

Також, у рамках заходу, кращих працівників галузі культури відзначили нагородами.Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project