У Миколаєві відбулась нарада за участі посла Королівства Данія Олє Міккельсен та представників ТОВ СП «Нібулон»


У вівторок, 7 листопада, у рамках діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва у Миколаївській області пройшла зустріч іноземної делегації, яку очолив Надзвичайний і Повноважений Посол Королівства Данія в Україні Олє Егберг Міккельсен з представниками ТОВ СП «Нібулон» - директором із взаємодії з органами влади та сталого розвитку Михайлом Різаком, заступником генерального директора з будівництва, експлуатації флоту та безпеки судноплавства Андрієм Воліком та заступником генерального директора з економіки Богданом Музикою.

Від Миколаївської обласної військової адміністрації участь у нараді взяли начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім та його заступник Микола Марінов, а також керівник Миколаївського офісу UST - Ukraine Support Team Дмитро Тарасенко. Також, до зустрічі долучився заступник Миколаївського міського голови Юрій Андрієнко.

У межах наради сторони обговорили нові інфраструктурні проєкти в Миколаївській області та умови надання фінансування з боку Королівства Данія.

Віталій Кім наголосив на тому, що Миколаївщина є перспективним майданчиком для реалізації проєктів різного напрямку, зокрема й інфраструктурних. Проте, задля подолання викликів, які сьогодні постали перед регіоном, Миколаївщина потребує додаткової фінансової підтримки.

«Кожна наша зустріч є вагомим кроком у напрямку розв‘язання першочергових проблем та реалізації пріоритетних для нашого регіону планів. В черговий раз хочу подякувати вам за те, що допомагаєте нам створити краще майбутнє для жителів Миколаївщини», - додав він.
Зі свого боку Олє Егберг Міккельсен висловив сподівання, що спільними зусиллями вдасться досягти основної мети обох сторін – ефективного відновлення міста та територій області, які цього потребують.Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project