У Миколаєві фахівці перевірили дотримання правил благоустрою


Миколаївські районні адміністрації щотижня перевіряють дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті. З цією метою з 30 жовтня по 3 листопада фахівці адміністрацій виконали обстеження територій, під час яких звертали увагу на санітарний стан закладів торгівлі та сфери послуг, приватного сектору, прилеглої території та наявність угод на вивіз твердих побутових відходів, провели роз’яснювальні роботи та ряд інших заходів.

Корабельний район
Спеціалісти відділу санітарної інспекції адміністрації району провели обстеження вулиць приватного сектору: Молодіжна, Чернишевського, Вільна, Льотчиків, Шефська, Танкістів, Зої Космодем’янської, Братська, Янтарна, Леваневського, Торгова, Патона, пров. Колективний, пров. Болканський. За результатами склали 16 адміністративних протоколів та надали 69 попереджень, провели роз'яснювальну роботу.

Заводський район
Протягом минулого тижня спеціалісти провели огляд території по вулицях Новосельська, Громадянська, Богородична, Дмитрова, Радісна, Даля. За результатами склали 16 адміністративних протоколів.

Інгульський район
Працівники управління комунального господарства та інфраструктури здійснили обстеження території по вулицях Космонавтів та 6 Слобідська. Сумісно з представником КП «Миколаївкомунтранс» провели огляд по пр. Миру. За результатами склали 13 адміністративних протоколів.

Центральний район
Провели обстеження території по проспекту Центральному, вулицях Чкалова та Садовій та мікрорайонах Варварівка, Матвіївка та Тернівка. Перевірили 39 об'єктів. За результатами склали 13 адміністративних протоколів.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project