«Захисник Вітчизни»: родичі загиблого миколаївського спецпризначенця Юрія Хижинського отримали почесну медаль


Президент України Володимир Зеленський нагородив посмертно лейтенанта поліції Юрія Хижинського медаллю «Захисник Вітчизни».

Сьогодні почесну нагороду братові правоохоронця вручили начальник обласної поліції Сергій Махно та керівник управління кадрового забезпечення Олег Ключко.

- Сьогодні для мене велика честь ушанувати героя, який назавжди залишиться у нашій пам'яті. Важко знайти слова, які б могли вас заспокоїти, вгамувати біль від непоправної втрати. Це наша спільна трагедія і біль, які ми розділяємо разом з вами. Від усього колективу поліції Миколаївщини дякую вам за брата-героя. Ми назавжди запам’ятаємо Юрія відповідальною людиною, щирим, доброзичливим, усміхненим та гідним правоохоронцем, - наголосив начальник обласного главку поліції Сергій Махно.


Медаль брат загиблого Юрія Хижинського отримав за особисту мужність, самовідданість, вірність військовій присязі, сумлінне служіння українському народу до останнього подиху поліцейського.


Свій шлях правоохоронця Юрій розпочав у 2014 році, а через чотири роки вже захищав країну у складі роти поліції особливого призначення на сході.

19 січня 2023 року під час ворожого обстрілу деокупованої території Бериславського району окупанти обстріляли зі ствольної артилерії і автомобіль миколаївських поліцейських спецпризначенців батальйону «Тавр».

У результаті масованого обстрілу Юрій Хижинський загинув.

Мужньому спецпризначенцю було всього 29 років...

Герої не вмирають, пам'ять про відважного поліцейського не згасне ніколи!

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project