10 готові, 12 - в роботі: Миколаїв облаштовує шкільні укриття


Тільки-но дозволить безпекова ситуація, діти в Миколаєві повернуться за парти.

Для цього в школах мають бути облаштовані укриття. Така можливість є у 38 закладах освіти. На сьогодні готові сховища у 10 школах. Серед них - гімназія в Інгульському районі.

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Роботи в цій школи велись практично з нуля - на місці укриття було напівпідвальне приміщення, яке навіть за висотою не відповідало нормам. Тому будівельникам довелося зняти шар грунту та збільшити висоту стелі. Далі оновили стіни, підлогу, провели воду, поклали плитку та облаштували вентиляцію, побудували санвузли. Також забезпечили приміщення аварійним електропостачанням та Wi-Fi. Вся робота зайняла 2,5 місяці.

“Тут провели значні роботи. Висота приміщень до ремонту - не більше півтора метри, а за вимогами треба два. Будівельники вивезли чимало мішків грунту. Далі забетонували, вимостили плиткою. Тепер укриття готове і може вмістити 250 дітей”, - розповів директор школи Олексій Олексійович.

Ремонт виконали коштом міського бюджету. Також у цій школі облаштовують другу частину сховища вже за рахунок міжнародних інвесторів. Місту допомагають Червоний хрест та Королівство Данія. Мають закінчити до кінця року. Укриття вміщатиме теж приблизно 250 дітей.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project