Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії відкрив 97-й театральний сезон


У середу, 1 листопада, Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії відкрив 97-й театральний сезон програмою під назвою «Віват, Європа!», присвяченої країнам Європи, які надають підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення рф.

Начальниця управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної військової адміністрації Олена Буберенко привітала театр та подякувала за роботу колективу й побажала витримки, натхнення, вдалої здачі нових вистав та реалізації нових проєктів.

Своєю чергою, директор-художній керівник театру, народний артист України Микола Берсон подякував глядачам за підтримку закладу та урочисто оголосив 97-й театральний сезон відкритим.

Другий рік поспіль театральний сезон відкривається в умовах воєнного стану та це не заважає театру презентувати якісний театральний продукт протягом 2022-2023 років, брати участь у театральних фестивалях, як на території України, так і за кордоном. Окрім цього, колектив театру постійно займається волонтерською діяльністю та підтримкою ЗСУ. Станом на сьогодні працівники театру з власних заробітних плат вже перерахували на потреби ЗСУ понад 250 тис. грн.

За інформацією Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА.
Світлини Ігоря Єрмолаєва
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project