Миколаївські правоохоронці продовжують слідкувати за правопорядком на вулицях обласного центру


Співробітники відділення поліції № 2 Миколаївського райуправління разом із ювеналами Миколаївського райуправління поліції, бійцями роти поліції особливого призначення та тактико-оперативного реагування патрульної поліції, за участі військовослужбовців Національної гвардії України та співробітників територіальних центрів комплектування провели чергове профілактичне відпрацювання міста.


З метою попередження скоєння адміністративних та кримінальних правопорушень правоохоронці здійснюють профілактичні заходи. Зокрема, на вулицях міста поліцейські вибірково перевіряли осіб, слідкували за дотримання обмежень комендантської години, а також забезпечували публічну безпеку і порядок на території Миколаєва.


У результаті профілактичного рейду поліцейські склали одинадцять адміністративних протоколів за ст. 187 КУпАП (Порушення правил адміністративного нагляду), шість - за ч. 1 ст. 175-1 КУпАП (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях), чотири протоколи за ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), два - ст. 173-2 КУпАП (Вчинення насильства в сім’ї, невиконання захисного припису або непроходження корекційної програми) та за ч. 2 ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

Поліція закликає громадян дотримуватись обмежень комендантської години, яка на території області діє з 00:00 до 05:00 години!

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project