У Миколаєві триває профілактичне відпрацювання - поліцейські продовжують забезпечувати безпеку місцевих жителів

Співробітники відділення поліції № 1 Миколаївського районного управління разом із бійцями роти поліції особливого призначення, ювеналами Миколаївського райуправління поліції, бійцями тактико-оперативного реагування патрульної поліції, за участі військовослужбовців Національної гвардії України та співробітників територіальних центрів комплектування провели чергове комплексне відпрацювання центральних вулиць міста, мікрорайонів Північний і Ракетне Урочище та закладів обласного центру. Такі заходи спрямовані на попередження та припинення правопорушень, виявлення підозрілих осіб, дотримання громадянами та суб’єктами господарювання умов комендантської години, а також підтримання публічної безпеки і порядку на території обласного центру.


За результатами профілактичного відпрацювання поліцейські винесли два адміністративні протоколи за ст. 187 КУпАП (Порушення правил адміністративного нагляду), дві постанови – за ст. 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), дві – за ст. 175-1 КУпАП (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) та одну за ст. 178 КУпАП (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді).


Окрім цього спільні наряди правоохоронців перевірили більше 20 підболікових осіб.


Нагадуємо, що на Миколаївщині діє комендантська година з 00:00 ночі до 5:00 ранку. Під час якої заборонено перебувати у громадських місцях і на вулиці. Виняток — вихід до укриття.


Правоохоронці й надалі проводитимуть заходи, спрямовані на посилення безпеки громадян та підтриманню порядку.

Ми працюємо заради вашої безпеки!

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project