Мобільний клас безпеки - корисні знання та позитивні емоції від поліцейських та рятувальників для дошкільнят


Вчора, 24 жовтня, ювенали обласного главку поліції спільно зі співробітниками ДСНС завітали з мобільним класом безпеки до вихованців дитячого садочку у обласному центрі.

В ігровій формі малечі розповіли про правила дорожнього руху, поводження із вибухонебезпечним предметам, а також нагадали як правильно вести себе вдома, в побуті та у громадських місцях.

Ювенальні поліцейські та рятувальники із залученням інтерактивних інструментів та форматів дали вихованцям дитсадка змогу закріпити їхні знання та на практиці відпрацювати отриманні.

Мобільний клас безпеки створений з метою донести дітям саме у доступній формі правила безпечної поведінки під час війни. Він оснащений відповідним обладнанням, ігровими зонами та дозволяє якісно доносити знання про ризики та небезпеки в усіх сферах життєдіяльності.

Насамкінець зустрічі малеча мала змогу побути поліцейськими та рятувальниками, примірявши копії форменого одягу. Також діти отримали від поліцейських у якості подарунку світловідбиваючі стрічки на одяг для більшої помітності у темну пору доби.

Відтепер виїзні навчання будуть проводитися у всіх дошкільних та навчальних закладах області, в яких рятувальники та поліцейські проводитимуть заняття з дітьми.

Відділ комунікації поліції Миколаївської областіМультиплатформа відкритих даних Clarity Project