Групу маленьких миколаївців відправили на відпочинок


Вже четверту групу юних миколаївців відправили на безкоштовний відпочинок. 123 дитини пільгових категорій два тижні проведуть у таборі, що розташований в гірському районі Івано-Франківської області.

Оздоровлення дітей відбувається за рахунок місцевого бюджету. Місто повністю оплачує дорогу та проживання у таборах вищої категорії.

За словами начальниці служби у справах дітей Юлії Кравченко міська рада серйозно підходить до відбору місць відпочинку. Це мають бути табори з укриттям та можливістю онлайн навчання.

"В сьогоднішніх умовах непросто організувати подібні заходи, ми посилили повністю всі наші технічні вимоги, щоб адаптувати під ці важкі часи. Наразі ми чи не єдина громада в області, яка відправляє дітей на відпочинок. В цей табір відправляється вже друга зміна. Попередня група дітей залишилася дуже задоволена. У них будуть гарні спогади про цей час. Головне, що наші діти мають можливість відпочити від цієї атмосфери та відволіктися", - зазначає Юлія Кравченко.

Чинним законодавством визначені 17 категорій дітей, які можуть бути оздоровлені за рахунок місцевого бюджету. В першу чергу це діти-сироти, діти захисників Вітчизни, загиблих воїнів та тих, що пропали безвісти.

Нагадаємо, що у Миколаєві внесли зміни до цільової програми, щоб мати змогу організовувати подібні заходи не лише в літній період, а й протягом всього року.Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project