Миколаївські теплопостачальні підприємства завершують підготовку до початку опалювального сезону


Станом на 16 жовтня миколаївські підприємства завершують підготовку до опалювального сезону 2023/2024 у місті. Фахівці ремонтують тепломережі та вживають заходи на випадок можливих блекаутів.

Про це йдеться у сюжеті Суспільного.

На сьогодні "Миколаївська ТЕЦ" на 98 відсотків готова до нового опалювального сезону. Працівники замінили близько одного кілометра тепломереж.

"Було проведено декілька етапів гідравлічних випробувань, за результатами яких ми визначили ті ділянки, які підлягають заміні. Ми вимушені заходити в ремонти по старих технологіях: кладемо трубу, ізолюємо її мінватою і продовжуємо роботи. Є декілька джерел води — це вода, яку ми можемо брати із мереж "Миколаївводоканалу", а також ми пробурили декілька резервних свердловин, на випадок аварій", — зазначає голова правління "Миколаївської ТЕЦ" Дмитро Мирошниченко.

В одній із котелень "Миколаївоблтеплоенерго" відремонтували старі котли та придбали нові.На випадок блекаутів підприємство забезпечене генераторами та 13 мобільними котельнями.

"Три котли пройшли повну реконструкцію. Всі вони зроблені власними силами й до них ми придбали нові пальники. Вони дозволять працювати з більшою економією газу та легше проходити опалювальний сезон. Також у нас є в запасі мобільні котельні, вони розраховані на той випадок, якщо буде влучання в наші об'єкти теплопостачання", — говорить директор "Миколаївоблтеплоенерго" Микола Логвінов.

Підприємство готове до подачі тепла, однак звернень від об’єктів соціальної інфраструктури ще не було.

"Всі наші котельні підготовлені до опалювального сезону, є деякі нюанси, але в принципі ми готові запускатися. Залишилось дві великі тепломережі, які ми ремонтуємо — це вулиці Космонавтів та Озерна", — розповів директор "Миколаївоблтеплоенерго".

Станом на 16 жовтня працівники підприємства "Миколаївоблтеплоенерго" розпочали заповнювати мережі хімочищеною водою.

Нагадаємо, що згідно з чинним законодавством, опалювальний період починається, якщо протягом трьох діб середньодобова температура не піднімається вище 8 градусів.

Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project