У Миколаєві відбувся «Кубок юного шкіперва» з вітрильного спорту


У неділю, 15 жовтня, на закритій акваторії Миколаївського Яхт-клубу відбулась першість обласної СДЮСШОР з вітрильного спорту для груп початкової підготовки – «Кубок юного шкіпера».

Захід розпочався з хвилини мовчання та виконання Державного Гімну України. Привітальне слово юним спортсменам промовив директор СДЮСШОР з вітрильного спорту «Обласний Яхт-клуб» Олег Стефановський.

До урочистого заходу долучились перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов та начальник управління молоді та спорту Миколаївської ОВА Михайло Ніколаєв, які привітали чемпіонів і призерів «Кубка юного шкіпера» та взяли участь в нагородженні яхтсменів.

Першими отримали свої нагороди та медалі переможці та призери Відкритого чемпіонату Миколаївської області з вітрильного спорту, який проходив 7-8 жовтня, на території ландшафтного парку Тілігульський лиман. Після нагородження призерів та чемпіонів обласних змагань свої нагороди отримали учасники першості ОСДЮСШОР серед груп початкової підготовки.

Вітаємо спортсменів!Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project