У Миколаєві поліцейські провели профілактичне відпрацювання середмістя


Дільничні офіцери відділення поліції № 1 Миколаївського районного управління разом із бійцями роти поліції особливого призначення за участі військовослужбовців Національної гвардії України та співробітників територіальних центрів комплектування провели комплексне відпрацювання центральних вулиць та закладів обласного центру. Метою таких заходів є забезпечення безпеки громадян, а також виявлення, припинення та документування правопорушень.

За результатами профілактичного відпрацювання поліцейські винесли три адміністративні постанови за ст. 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді), чотири – за ст 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) та постанову за ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

Разом з тим під час перевірки документів правоохоронці виявили 35-річного громадянина, який перебував у розшуку Миколаївським районним ТЦК за ст. 210 КУпАП (Порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку).

Окрім цього спільні наряди поліції та Національної гвардії України перевірили більше 20 підболікових осіб.

Надалі профілактичні відпрацювання заплановані в інших мікрорайонах міста.

Поліцейські працюють у посиленому режимі задля вашої безпеки та спокою.

Нагадуємо, що на Миколаївщині діє комендантська година.

Комендантська година починається з 00:00 ночі і триває до 5:00 ранку.

Під час комендантської години заборонено перебувати у громадських місцях і на вулиці. Виняток — вихід до укриття.

Коли лунає сирена та оголошена повітряна тривога, необхідно негайно піти в укриття та залишатися у безпечному місці до відповідного сигналу про те, що тривога минула!

Відділ комунікації поліції Миколаївської областіМультиплатформа відкритих даних Clarity Project