Перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов нагородив чемпіонку світу з плавання


У четвер, 12 жовтня, на базі регіонального центру «Інваспорт» відбулась виїзна нарада першого заступника начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгія Решетілова й начальника управління молоді та спорту Миколаївської ОВА Михайла Ніколаєва з в. о. директора Миколаївського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Тетяною Жуковською та директором Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю Євгеном Воробйовим.

Під час наради Георгій Решетілов вручив Почесну відзнаку начальника Миколаївської обласної військової адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» третього ступеня миколаївській плавчині Анні Гонтар.

Анна Гонтар – мультимедалістка чемпіонату світу з параплавання. Чемпіонат світу з плавання серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку проходив у Манчестері, з 31 липня по 6 серпня. У доробку Анни шість нагород світової першості, титул чемпіонки світу та світовий рекорд з параплавання на дистанції 50 метрів вільним стилем – 32,55.

У ході робочої наради Георгій Решетілов та Михайло Ніколаєв обговорили з керівниками закладів нагальні питання щодо підготовки спортсменів до Паралімпійських Ігор-2024, тренування у басейні СКПБ «Водолій» та покращення умов розвитку миколаївських паралімпійців.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project