У Миколаєві на місці зруйнованого обстрілом рф ліцею № 51 побудують нову сучасну школу


На місці Миколаївського ліцею № 51 планують побудувати нову школу. Роботи мають розпочати навесні наступного року. Проєкт нової школи відповідатиме сучасним вимогам і дозволить забезпечити якісними освітніми послугами весь мікрорайон. Будівництво фінансуватиме держава.

Про це розповів заступник міського голови Анатолій Петров в етері телеканалу “МАРТ”

Навчальний заклад перебував в аварійному стані ще до війни, а після ворожого обстрілу зазнав суттєвих руйнувань. Після технічного звіту прийняли рішення збудувати нову школу.

"Цей мікрорайон досить великий. І у ньому є потреба в навчальних місцях. Там розміщені три заклади освіти і ліцей № 51 був найпотужніший, у ньому навчалося 1157 дітей. Тому, щоб охопити освітніми послугами весь мікрорайон, прийняли рішення збудувати нову школу, яка б відповідала сучасним вимогам", - розповів заступник мера.

Проєкт нової школи матиме три корпуси з облаштованими бомбосховищами у кожному з них та відповідатиме всім сучасним вимогам.

"Сьогодні згідно вимог і реформи в галузі освіти необхідно, щоб початкові класи вчилися окремо, середня ланка - окремо, ліцей - окремо. Тому за проєктом і планують побудувати три корпуси з відповідними бомбосховищами під ними. Плюс стадіон, спортивні майданчики - повну інфраструктуру, яка б дала можливість повноцінно надавати якісні освітні послуги", - пояснив Анатолій Петров.

Будівництво фінансуватиметься за рахунок держави. З місцевого бюджету виділяють кошти на проєктування. Розпочати будівництво планують весною наступного року.

Також віцемер розповів, що за бюджет міста планують зробити капітальний ремонт сховища у корпусі для початкових класів ліцею № 38. На сьогодні проєкт вже розроблений та перебуває на експертизі. Це дозволить забезпечити навчальний процес у цьому закладі, де до війни навчалося 800 учнів.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project