Заборона продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім: ювенали поліції проводять профілактичні рейди


У Миколаєві ювенальні інспектори Миколаївського районного управління поліції провели нічне відпрацювання міста. Профілактичні заходи поліцейські влаштували з метою виявлення фактів перебування підлітків у розважальних закладах після 22 години без супроводу дорослих, а також задля перевірки заборони продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Інспектори ювенальної превенції відвідали місцеві заклади торгівлі та розважальні заклади. Продавців та приватних підприємців поліцейські попередили про заборону продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім, а також порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування.

Окремо ювенали попередили продавців та підприємців про адміністративну відповідальність згідно з статтями 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами» та 180-1 «Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Штраф доведеться сплатити не лише власнику або адміністрації магазину, а й продавцю, який безпосередньо продавав заборонений товар дітям.

У кожному закладі торгівлі та розважальних закладах правоохоронці розмістили попереджувальні наліпки – застереження про заборону продажу неповнолітнім підакцизних товарів.

Під час відпрацювання правопорушень поліцейські не виявили.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project