У Миколаєві судитимуть чергового держзрадника


Прокурори Миколаївської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця м. Миколаєва за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Слідством встановлено, що обвинувачений, під час повномасштабного вторгнення, був завербований представником спецслужби рф з метою проведення підривної діяльності проти України. Він збирав інформацію щодо знаходження військовослужбовців та військової техніки Збройних Сил України та інших військових формувань, її кількості на території Миколаївщини.

Також до цього держзрадник залучив трьох своїх знайомих, від яких отримував дані про військовослужбовців ЗСУ, позиції підрозділів та місця проживання особового складу.

Стосовно однієї спільниці вже винесено обвинувальний вирок за ч.2 ст.111 КК України, стосовно інших – триває судовий розгляд.

Наразі обвинувачений утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду.

Досудове розслідування здійснювалося УСБ України в Миколаївській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project