На Миколаївщині відзначили День захисників та захисниць України


У неділю, 1 жовтня, Україна вперше відзначає День захисників та захисниць у нову дату. З цієї нагоди на Соборній площі Миколаєва розгорнули три прапори – державний стяг та прапори міста й області.

У заході взяли участь військовослужбовці, представниками силових відомств, обласної й місцевої влади та небайдужі миколаївці.

На початку під виконання Державного Гімну України військовим оркестром 406-ї окремої артилерійської бригади ім. генерал Хорунжого Олексія Алмазова було урочисто піднято Державний Прапор України.

З усією країною хвилиною мовчання присутні разом вшанували подвиг співвітчизників – тих, хто віддав своє життя заради нашої свободи та тих, хто продовжує боронити державу.

Перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов висловив слова подяки всім, хто наближає українську перемогу.

«Вітаємо захисників та захисниць! Вітаємо мужніх, сильних, кращих. Дякуємо Збройним силам України, правоохоронним органам, рятувальникам, волонтерам та всім, хто докладає максимальних зусиль для Перемоги. Але в першу чергу тим, хто зі зброєю в руках захищає нашу країну», – сказав він.

Крім того, відбулося покладання квітів до меморіального комплексу «Струни пам'яті».

Слава захисникам і захисницям України! Разом до Перемоги!


Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project