У Миколаєві проходить Відкритий чемпіонат міста з водних видів спорту


29 вересня та 30 вересня у спортивному комплексі плавальних басейнів «Водолій» проходить Відкритий чемпіонат міста Миколаєва з водних видів спорту, а саме: плавання, синхронне плавання та стрибки у воду.

Чемпіонат міста приурочений до Дня захисників і захисниць України, який традиційно відзначається 1 жовтня. Пам'ятаємо тих, хто віддав своє життя за суверенітет та територіальну цілісність незалежної України.

У перший змагальний день спортсмени виявили найсильнішого у змаганнях з плавання та стрибках у воду. У другий день змагань спортмени боротимуться за нагороди у синхронному плаванні.

Варто відзначити, що СКПБ «Водолій» відновив своє функціонування 15 вересня 2023 року, завдяки спільним зусиллям управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради та Миколаївської міської ради. Наразі тривають перемовини з Миколаївською обласною військовою адміністрацією щодо спільної співпраці у розбудові миколаївського спорту в 2024 році.

До урочистого заходу долучились: перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, начальник управління молоді та спорту Миколаївської обласної військової адміністрації Михайло Ніколаєв, начальник відділу учбово-спортивної роботи управління фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради Світлана Артюх та представник всеукраїнського народного благодійно- патріотичного проекту «Мій дім Україна» Борис Білик.

На початку змагань спортсменів привітав перший заступник голови Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов.

Показові виступи для гостей продемонстрували спортсмени КДЮСШ «Україна» відділення стрибків у воду та синхронного плавання.

У змаганнях взяли участь поранені військовослужбовці та ветерани, спортсмени, вихованці навчальних закладів та спортивних організацій.

Мультиплатформа відкритих даних Clarity Project